408
Lot Nr. ↑
Lot Nr. ↓
4 Jours | Bonhams, Los Angeles
RICHARD SMITH
Lot 64
Horizon I et Horizon IV
Set van twee litho's. Getekend, gedateerd en genummerd 66/75. Petersburg Press, Londen
€ 300 - 500
12 Jours | Van Ham, Cologne
Thomas Schütte
Lot 202
Fête de Tête
Silkscreen
€ 300 - 500
FERNANDEZ ARMAN
Lot 128
Broche
€ 300 - 500
JOHN HOYLAND
Lot 226
Composition
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 77/100
€ 250 - 350
6 Jours | Dorotheum, Vienna
NachAfter Andy Warhol
Lot 195-041499/0019
Mobil
rückseitig gestempelt CMOA (Carnegie Museum of Art/PA)
ab € 150
6 Jours | Dorotheum, Vienna
NachAfter Andy Warhol
Lot 195-041499/0009
Mao Tse-Tung
ab € 150
6 Jours | Dorotheum, Vienna
NachAfter Andy Warhol
Lot 195-041499/0016
Superman
ab € 150
19 Jours | Sotheby's, London
Andy Warhol
Lot 3
Self-Portrait
, 1963
acrylic and silkscreen ink on canvas
9
9