Prix actuel 16.09.2024
RICHARD SMITH
Lot 64
Horizon I et Horizon IV, 1970
Set van twee litho's. Getekend, gedateerd en genummerd 66/75. Petersburg Press, Londen
35 x 71 x 7.5 cm
Lot 64
Horizon I et Horizon IV, 1970
35,0 x 71,0 x 7,5 cm
Estimation:
€ 300 - 500
Objets d’enchère
Ensemble de deux lithographies. Signées, Set of two lithographs. Signed, dated and numbered 66/75. Petersburg Press
1 Autre oeuvre de RICHARD SMITH
5 Jours | Bonhams Los Angeles
RICHARD SMITH
63
Horizon et Horizon VI
Set van twee litho's. Getekend, gedateerd en genummerd 66/75 en 67/75. Ed. Petersburg Press, Londen
€ 300 - 500
RICHARD SMITH
Color Field Painting