Les offres actuelles des principales maisons de vente d’art dans le monde
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
56,0 x 50,0 cm
Estimation:
€ 1.800 - 2.500