Prix actuel 21.09.2024
Bram van Velde
Lot 41
Sans titre, Paris, rue Gît-le-cœur, 1962
gouache sur papier marouflé sur toile
110.2 x 79.8 cm
Lot 41
110,2 x 79,8 cm
Estimation:
€ 50.000 - 70.000
Enchère: 23 Jours
Enchère: 17.10.2024
Numéro d’enchère: 23603
Nom d’enchère: Collection Danute et Alain Mallart : Bruxelles - Paris - Vilnius
Objets d’enchère
13 Autres œuvres de Bram van Velde
aujourd’hui | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
100
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 38/400
€ 250 - 350
BRAM VAN VELDE
101
MP 109, Nocturne
Kleurlithografie. Getekend en genummerd 131/300 Ed. Prisunic, Parijs
€ 400 - 500
BRAM VAN VELDE
102
MP 186
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 66/100. Gedrukt door Pierre Badey
€ 300 - 400
BRAM VAN VELDE
103
MP 36
Offset lithografie. Getekend en genummerd 17/80. Gedrukt door Fratelli Pozzo, Turijn [Rivière 36]
€ 400 - 500
BRAM VAN VELDE
104
MP 392. Vent de Sable
, 1981
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 12/100. Ed. Galerie Lelong, Parijs
€ 600 - 800
BRAM VAN VELDE
105
Matin
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 282/300
€ 250 - 350
BRAM VAN VELDE
106
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 44/90
€ 250 - 350
BRAM VAN VELDE
107
Composition
Lithografie op Japans papier. Getekend en genummerd 38/90
€ 200 - 300
BRAM VAN VELDE
108
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 83/120
€ 200 - 300
BRAM VAN VELDE
109
MP 180
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 53/100
€ 200 - 300
Bram van Velde
Lyrische Abstraktion / abstraction lyrique
Tachismus