Prix actuel 16.09.2024
BEN
Lot 199
Perdre son temps
Houten klok. Handgeschreven tekst. Getekend en genummerd 9/10
35 x 35 x 4 cm
Lot 199
Perdre son temps
35,0 x 35,0 x 4,0 cm
Estimation:
€ 600 - 800
Objets d’enchère
Horloge en bois. Texte écrit à la main. Signée et numérotée 9/10, Wooden clock. Handwritten text. Signed and numbered 9/10
1 Autre oeuvre de BEN
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BEN VAUTIER
197
Parfois je préfère les femmes à l'art
, 1984
Zeefdruk in kleuren. Gesigneerd en gedateerd in de plaat. Getekend en genummerd e/a 5/28
€ 600 - 800
BEN
Fluxus