WALASSE TING
Lot 93
Geisha, 1988
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd Artist Proof
102 x 72 cm
Lot 93
Geisha, 1988
102,0 x 72,0 cm
Estimation:
€ 400 - 600
Objets d’enchère
Lithographie en couleur. Signée, datée et numérotée Artist Proof, Lithograph in colour. Signed, dated and numbered Artist Proof
WALASSE TING
Lyrische Abstraktion / abstraction lyrique