Prix actuel 18.09.2024
Le Corbusier
Lot 115
Totem, 1963
lithograph
72,4 x 80,0 cm (28,5 x 31,5 in)
Lot 115
Totem, 1963
lithograph
Estimation:
US$ 1.000 - 2.000
€ 900 - 1.800
Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Lieu: Chicago
Enchère: 26.09.2024 17:00 Date
Numéro d’enchère: 2052
Nom d’enchère: Prints and Multiples
Objets d’enchère
3 Autres œuvres de Le Corbusier
4 Jours | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Le Corbusier
1705
“Totem”
Lithograph in colours
ab € 800
4 Jours | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
116
La mer est toujours présente
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
€ 1.800 - 2.500
4 Jours | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
117
Entre-deux VII
Lithografie op Arches papier. Getekend in de plaat en genummerd 7
€ 800 - 1.000
Le Corbusier
Cercle et Carré