261
Lot Nr. ↑
Lot Nr. ↓
6 Jours | Bonhams, Los Angeles
Etel Adnan
Lot 16
We have to reconnect what words separated
impression giclée en couleurs sur papier Hahnemühle Bamboo, encadrée
€ 600 - 800
6 Jours | Bonhams London, New Bond Street
John Hoyland RA
Lot 46
Yellows
Screenprint in colours, 1969, on J Green wove paper
€ 590 - 830
John Hoyland R.A.
Lot 47
Wandering Moon
Screenprint in colours, 1992, on wove paper
€ 590 - 830
6 Jours | Freeman's | Hindman, Chicago
Robert Motherwell
Lot 54
Soot Black, Stone #3
lithograph
€ 540 - 720
4 Jours | Bonhams, Los Angeles
LOUISE NEVELSON
Lot 67
Sans titre, from Unesco portofolio
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 25/75. Droog stempel. Ed. Internationale Kunstvereniging (IAA/AIAP), Parijs
€ 500 - 700
12 Jours | Van Ham, Cologne
Günther Förg
Lot 111
Glyptothek, Munich
, 1984
C-Print
€ 500 - 700
RICHARD SMITH
Lot 63
Horizon et Horizon VI
Set van twee litho's. Getekend, gedateerd en genummerd 66/75 en 67/75. Ed. Petersburg Press, Londen
€ 300 - 500
RICHARD SMITH
Lot 64
Horizon I et Horizon IV
Set van twee litho's. Getekend, gedateerd en genummerd 66/75. Petersburg Press, Londen
€ 300 - 500
JOHN HOYLAND
Lot 226
Composition
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 77/100
€ 250 - 350
JEAN FAUTRIER
Lot 91
Baby Mine
, 1947
Ets en aquatint. Getekend en genummerd 48/50
€ 200 - 300
11 Jours | Dorotheum, Vienna
Hermann Nitsch
Lot 194-027765/0025
Fotografie
C-Print auf Fotopapier
ab € 150
6
6