Prix actuel 22.09.2024
Frank Stella
Lot 820
Ngirim, 2004
stainless steel tubing and carbon fiber
151,1 x 200,0 x 101,6 cm (59,5 x 78,8 x 40,0 in)
Lot 820
Ngirim, 2004
Estimation:
US$ 40.000 - 60.000
€ 36.000 - 54.000
Sotheby's New York
Lieu: New York
Enchère: 02.10.2024 12:00 Date
Numéro d’enchère: N11429
Nom d’enchère: Contemporary Discoveries
Objets d’enchère
Sotheby's New York?
36 Autres œuvres de Frank Stella
aujourd’hui | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
26
York Factory II
Zeefdruk in 53 kleuren. Getekend, gedateerd en genummerd 83/100. Ed. Gemini G.E.L., LA (n°FS 73-5090) (Cat.567)
€ 8.000 - 12.000
FRANK STELLA
28
Leo Castelli from Purple Series
€ 1.500 - 2.500
FRANK STELLA
29
Ileana Sonnabend from purple series
€ 1.500 - 2.000
FRANK STELLA
30
Kay Bearman from purple series
€ 1.500 - 2.000
FRANK STELLA
31
Black Adder from V series
€ 5.000 - 8.000
FRANK STELLA
32
Itata from V series
€ 3.000 - 5.000
FRANK STELLA
33
Sanbornville from the Eccentric Polygons series
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 40/100. Droogstempel. Gemini G.E.L (FS 67-128)
€ 2.000 - 3.000
FRANK STELLA
34
Wolfeboro from Eccentric Polygons
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 42/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-115)
€ 2.500 - 3.500
FRANK STELLA
35
Moultonboro from Eccentric Polygons
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 40/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-112)
€ 2.500 - 3.500
FRANK STELLA
36
Creede I from Copper series
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 54/70. Droog stempel. Ed. Gemini G.E.L, LA
€ 1.000 - 1.500
Frank Stella
Hard Edge
Minimal Art
New York School
Post-Painterly Abstraction
Systemic Painting