Prix actuel 20.09.2024
Friedensreich Hundertwasser
Lot 1056
Arabian Woman, 1955
lithograph
Lot 1056
Arabian Woman, 1955
lithograph
Estimation:
¥ 150.000 - 200.000
€ 950 - 1.300
Enchère: 19 Jours
Mallet Auction
Lieu: Tokyo
Enchère: 10.10.2024
Numéro d’enchère: Sale241010
Nom d’enchère: Modern and Contemporary Art
Objets d’enchère
2 Autres œuvres de Friedensreich Hundertwasser
3 Jours | Bonhams Los Angeles
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER
245
Homage to Schröder-Sonnenstern
Kleurenzeefdruk en metaalstempeling op grijsbruin perkament. Getekend, gedateerd en genummerd in de plaat 03169/4200
€ 400 - 600
10 Jours | Bonhams Los Angeles
Friedensreich Hundertwasser
50
Irinalandover the Balkans, pl. 7, from Look at it on a Rainy day
Screenprint in colors with metal embossing on wove paper
€ 2.700 - 3.600
Friedensreich Hundertwasser
Phantastischer Realismus
Top Museum Artists--Post War Art