Prix actuel 10.09.2024
Carl-Henning Pedersen
Lot 1711
To figurkompositioner
Ætsninger i farver
76 x 58 cm
Lot 1711
To figurkompositioner
Ætsninger i farver
76,0 x 58,0 cm
Estimation:
kr 4.000 - 5.000
€ 540 - 670
Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Enchère: 24.09.2024
Numéro d’enchère: 1008075
Nom d’enchère: House of Danske Bank – the online sale part II
Objets d’enchère
1 Autre oeuvre de Carl-Henning Pedersen
4 Jours | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Carl-Henning Pedersen
1724
Three compositions
Lithograph in colours
ab € 400
Carl-Henning Pedersen
COBRA