Prix actuel 17.09.2024
ARMAN
Lot 48
Carte de voeux, 2003
Carton découpé, aluminium et papier
30 x 21 cm
Lot 48
Carte de voeux, 2003
30,0 x 21,0 cm
Estimation:
€ 600 - 800
Tajan
Lieu: Paris, FR
Enchère: 24.09.2024 14:00 Date
Numéro d’enchère: 2433
Nom d’enchère: ART MODERNE & CONTEMPORAIN
Objets d’enchère
Signé dans la planche en bas à droite. Cut cardboard, aluminum and paper; signed in the plate lower right
8 Autres œuvres de ARMAN
4 Jours | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
127
Les violons
Meervoud in brons met gouden patina. Set van twee vioolschalen. Elke viool is getekend en genummerd 35/150. De editie van deze multiple is compleet als de twee violen samen worden gepresenteerd. Stempel van de gieterij. Uitgever: Jacques Putman, Parijs. Gieterij Valsuani, Parijs
€ 4.000 - 6.000
4 Jours | Bonhams Los Angeles
FERNANDEZ ARMAN
128
Broche
€ 300 - 500
4 Jours | Tajan
ARMAN
51
Aqua Frago
, 2004
Tubes de peinture et acrylique dans une boîte en plexiglas
€ 5.000 - 7.000
4 Jours | Tajan
ARMAN
46
David
, 1994
Bronze à patine brune
€ 500 - 800
4 Jours | Tajan
ARMAN
51
Aqua Frago
, 2004
€ 5.000 - 7.000
4 Jours | Tajan
ARMAN
46
David
, 1994
Bronze à patine brune
€ 500 - 800
10 Jours | Sotheby's New York
Arman
536
The Parrot (Concrete Lyrics)
broken violin and case embedded in concrete, in a wood box
€ 18.000 - 27.000
10 Jours | Sotheby's New York
Arman
531
Art Books
artbooks, resin and Plexiglas
€ 18.000 - 27.000
ARMAN
Neo-Dada / Neodadaismus
Nouveau Réalisme / Neuer Realismus / Neo-Dada
Serial Art / Serielle Kunst