Prix actuel 10.09.2024
Le Corbusier
Lot 1705
“Totem”
Lithograph in colours
71 x 79 cm
Lot 1705
“Totem”
Lithograph in colours
71,0 x 79,0 cm
Estimation:
kr 6.000
€ 804
Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Enchère: 24.09.2024
Numéro d’enchère: 1008075
Nom d’enchère: House of Danske Bank – the online sale part II
Objets d’enchère
Signed in print Le Corbusier 18/10/63
3 Autres œuvres de Le Corbusier
5 Jours | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
116
La mer est toujours présente
Complete set van tien lithografieën. Gemonogrammeerd, getiteld, gedateerd en genummerd in de plaat. Exemplaar 61 op het colofon. Gedrukt door Michel Cassé Lithographe, Parijs. Verkocht met de originele canvas portfolio. Ed. Forces-Vives, Parijs
€ 1.800 - 2.500
5 Jours | Bonhams Los Angeles
LE CORBUSIER
117
Entre-deux VII
Lithografie op Arches papier. Getekend in de plaat en genummerd 7
€ 800 - 1.000
7 Jours | Freeman’s | Hindman’s Auction Chicago
Le Corbusier
115
Totem
, 1963
lithograph
€ 900 - 1.800
Le Corbusier
Cercle et Carré