RICHARD PRINCE
Lot 234
Double Splash
Acrylglas. Getekend op de achterkant en genummerd 6/6
80 x 80 cm
Lot 234
Double Splash
80,0 x 80,0 cm
Estimation:
€ 800 - 1.200
Objets d’enchère
Verre Acrylique. Signé au dos et numéroté 6/6, Acrylic glass. Signed on the back and numbered 6/6
2 Autre œuvres
4 Jours | Bonhams Los Angeles
RICHARD PRINCE
233
Splash
€ 1.000 - 2.000
4 Jours | Bonhams Los Angeles
RICHARD PRINCE
235
Double Splash
Zeefdruk. Editie van 25. Getekend bij de COA
€ 600 - 800