Prix actuel 16.09.2024
CLAUDE VIALLAT
Lot 228
Ensemble 24 Assiettes
Servies van 24 borden (12 kleine en 12 grote) van Limoges porselein. Editie van 1000. Gemerkt. Ed. Serge Aboukrat, Parijs
22 cm
Lot 228
Ensemble 24 Assiettes
22,0 cm
Estimation:
€ 1.200 - 1.500
Objets d’enchère
Service of 24 plates (12 small and 12 large) in Limoges porcelain. Edition of 1000. Marked. Ed. Serge Aboukrat
2 Autres œuvres de CLAUDE VIALLAT
5 Jours | Tajan
CLAUDE VIALLAT
29
, 2011
Acrylique sur papier
€ 1.000 - 1.500
5 Jours | Tajan
CLAUDE VIALLAT
29
, 2011
Acrylique sur papier
€ 1.000 - 1.500
CLAUDE VIALLAT
Color Field Painting
Minimal Art
Post-Painterly Abstraction