NAN GOLDIN
Lot 221
Apocalyptic Sky over Manhattan, NYC, 2001
Cibachrome afdruk. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 125/200 op de achterkant
16 x 23.5 cm
Lot 221
16,0 x 23,5 cm
Estimation:
€ 400 - 600
Objets d’enchère
Tirage Cibachrome. Signé, daté et numéroté 125/200 au dos, Cibachrome print. Signed, dated and numbered 125/200 on the back.
1 Autre oeuvre de NAN GOLDIN
13 Jours | Christie's Paris
NAN GOLDIN
102
Crazy Scary
€ 27.000 - 36.000
NAN GOLDIN
Activist art