VALERIO ADAMI
Lot 191
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 75/130
100 x 70 cm
Lot 191
100,0 x 70,0 cm
Estimation:
€ 200 - 400
Objets d’enchère
Lithographie couleur. Signée et numérotée 75/130, Colour lithograph. Signed and numbered 75/130
1 Autre oeuvre de VALERIO ADAMI
4 Jours | Bonhams Los Angeles
VALERIO ADAMI
190
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 40/150
€ 200 - 400
VALERIO ADAMI