35 mm zwart-wit film en potlood op kaart. Getiteld, gedateerd, gemonogrammeerd, verantwoord en genummerd Exempalire III/X. Ed. Galerie Folker Skulima, Berlijn
50,0 x 65,5 cm
Estimation:
€ 8.000 - 10.000