MARCEL MARIËN
Lot 173
La balance
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 52/100
50 x 60 cm
Lot 173
La balance
50,0 x 60,0 cm
Estimation:
€ 200 - 300
Objets d’enchère
Lithographie en couleur. Signée et numérotée 52/100, Colour lithograph. Signed and numbered 52/100
3 Autres œuvres de MARCEL MARIËN
4 Jours | Bonhams Los Angeles
MARCEL MARIËN
171
Mains
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd Ea 2/10
€ 200 - 400
4 Jours | Bonhams Los Angeles
MARCEL MARIËN
172
Le rubis de l'espérance
Afdrukken in offset. Getekend, opgedragen en genummerd 43/100
€ 200 - 300
4 Jours | Bonhams Los Angeles
MARCEL MARIËN
174
Chambre d'Ennemi
€ 2.000 - 3.000
MARCEL MARIËN