GORDON HOUSE
Lot 143
Red quarter Arc, 1971
Kleurenlithografie. Getiteld, getekend, gedateerd en genummerd 1/75
89 x 45 cm
Lot 143
Red quarter Arc, 1971
89,0 x 45,0 cm
Estimation:
€ 200 - 400
Objets d’enchère
signée, datée et numérotée 1/75, signed, dated and numbered 1/75