BRAM VAN VELDE
Lot 106
Composition, 1975
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 44/90
34 x 64 cm
Lot 106
Composition, 1975
34,0 x 64,0 cm
Estimation:
€ 250 - 350
Objets d’enchère
Lithographie en couleur. Signée et numérotée 44/90, Colour lithograph. Signed and numbered 44/90
12 Autres œuvres de BRAM VAN VELDE
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
100
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 38/400
€ 250 - 350
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
101
MP 109, Nocturne
€ 400 - 500
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
102
MP 186
€ 300 - 400
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
103
MP 36
€ 400 - 500
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
104
MP 392. Vent de Sable
, 1981
€ 600 - 800
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
105
Matin
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 282/300
€ 250 - 350
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
107
Composition
Lithografie op Japans papier. Getekend en genummerd 38/90
€ 200 - 300
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
108
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 83/120
€ 200 - 300
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
109
MP 180
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 53/100
€ 200 - 300
4 Jours | Bonhams Los Angeles
BRAM VAN VELDE
110
Composition
Kleurenlithografie. Getekend en genummerd e/a
€ 200 - 300
BRAM VAN VELDE
Lyrische Abstraktion / abstraction lyrique
Tachismus