Prix actuel 16.09.2024
PIERRE ALECHINSKY
Lot 95
Sans titre from Vulcanalyses, 1971
Ets. Getekend en genummerd 54/60
40 x 68 cm
Lot 95
40,0 x 68,0 cm
Estimation:
€ 1.000 - 1.200
Objets d’enchère
Eau-forte. Signée et numérotée 54/60, Etching. Signed and numbered 54/60
4 Autres œuvres de PIERRE ALECHINSKY
4 Jours | Christie's Paris
Pierre Alechinsky
28
encre de Chine et crayon sanguine sur écriture ancienne
€ 4.000 - 6.000
4 Jours | Bruun Rasmussen Kunstauktioner A/S
Pierre Alechinsky
1709
“Dupue Bleu”
Ætsning i farver
€ 540 - 670
4 Jours | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
94
Macro litho
Tekening op verfrommeld kristalpapier, geïsoleerd op zink, in offset gedrukt op stevig karton en gemonteerd op doek. Getekend, gedateerd 25 I 1967 Turijn en genummerd e.a
€ 6.000 - 8.000
4 Jours | Bonhams Los Angeles
PIERRE ALECHINSKY
97
Rouleaux d'écriture
Paar verguld bronzen cilinders. Elk getekend en genummerd 45/150 met oprichtersstempel onder de voet
€ 3.000 - 5.000
PIERRE ALECHINSKY
COBRA
Jeune Peinture Belge
Luminism / Amerikanischer Luminismus