Prix actuel 16.09.2024
ANTONIO CALDERARA
Lot 54
In quadroto quadrati, 1966
Set van twee zeefdrukken. Getekend, gedateerd en genummerd respectievelijk 35/50 en 40/50
42.5 x 42.5 cm
Lot 54
In quadroto quadrati, 1966
42,5 x 42,5 cm
Estimation:
€ 500 - 600
Objets d’enchère
Ensemble de deux sérigraphies. Signées, Set of two silkscreen prints. Signed, dated and numbered respectively 35/50 and 40/50
1 Autre oeuvre de ANTONIO CALDERARA
5 Jours | Bonhams Los Angeles
ANTONIO CALDERARA
55
Spazio continuo a quadrati
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 33/50
€ 250 - 350
ANTONIO CALDERARA
Konstruktivismus