Gérard Schneider
Lot 124
Opus 62 J, 1970
Öl auf Leinwand
92 x 73 cm
Lot 124
Opus 62 J, 1970
Öl auf Leinwand
92,0 x 73,0 cm
Estimation:
CHF 25.000 - 35.000
€ 26.000 - 36.000
Enchère: -4 Jours
Artcurial Beurret Bailly Widmer
Objets d’enchère
unten rechts signiert und datiert Schneider 70
3 Autres œuvres de Gérard Schneider
10 Jours | Cambiaste
Gérard Schneider (Sainte-Croix (CH), 1896 - Parigi, 1986)
51
Opus 20 i
olio su tela
€ 25.000 - 35.000
10 Jours | Cambiaste
53
Senza titolo
acrilico su carta applicata su tela
€ 15.000 - 25.000
10 Jours | Cambiaste
50
Senza titolo
€ 12.000 - 18.000
Gérard Schneider